Elektriniai antkakliai šunims

Rezultatų: 1

Elektriniai antkakliai šunims

Turbūt daugiausiai diskusijų sulaukiantis atributas keturkojams – elektriniai antkakliai šunims. Gyvūnų mylėtojų nuomonės dėl šios dresūros sistemos kardinaliai išsiskiria. Vieni jo pasitelkimą prilygina netinkamam elgesiui su gyvūnu. O kiti tvirtina, kad išbandžius kitus dresūros būdus ir nieko nepešus, žinant tikslingas naudojimosi taisykles, elektriniai antkakliai šunims gali būti vienas iš sprendimų.
Dresūros metodikos ir priemonės šunims – apie ką verta žinoti?

Prieš bet kokių dresūros metodų praktišką panaudojimą pasistenkite išsiaiškinti netinkamo augintinio elgesio priežastis. Tais atvejais, kai vyresni šunys daug ir agresyviai loja, nemažai šeimininkų nesupranta, kas daro įtaką tokiam keturkojo elgesiui. Pirmiausia nereikėtų suskubti investuoti į įvairias priemones. Sutaupyti pinigų ir energijos galima skiriant daugiau laiko šuns stebėjimui. Gali būti, kad gyvūnui tiesiog trūksta dėmesio. Tarkime, mopsai ir auksaspalviai retriveriai, dvi labai skirtingos šunų veislės yra laikomos ypač ištikimais žmogaus kompanionais. Jiems net kelios valandos be šeimininko gali prailgti, ko pasekoje, gyvūnas gali pradėti loti ar emocijas išlieti ant aplinkoje esančių objektų. Fizinio aktyvumo bei žaidimų trūkumas – dar viena dažnai pasitaikanti priežastis. Tokie didelių veislių atstovai kaip Sibiro haskiai arba ilgaplaukiai koliai yra ištroškę aktyvaus gyvenimo būdo. Tad geriausia priemonė nuo šunų lojimo gali būti ir dėmesys, ir didesnis fizinis aktyvumas.
Pozityviosios motyvacijos taktikos. Su šunimis, ypač jaunikliais, kurie dar tik pradeda mokytis tinkamo elgesio pagrindų, reikia būti labai kantriems. Keturkojai pasižymi išskirtiniu smalsumu, tad jų dėmesys greitai nukrypsta į smulkias detales. Dėl šios priežasties pagrindinės dresūros užduotys yra daug lėčiau įgyvendinamo. Šeimininko nuoseklumas ir kantrybė yra pačios svarbiausios savybės, kurių nevalia pamiršti mokymosi metu. Elektrinis antkaklis dresūrai pradiniuose dresūros etapuose nėra būtinas. Pradėkite nuo pozityviųjų sąsajų su dresūros pamokomis. Šuo atliko kažką tinkamai? Palepinkite jį mėgstamiausiu skaniuku, skirkite kelias minutes žaidimams ar išveskite jį trumpam, bet džiuginančiam pasivaikščiojimui. Taip šunį džiuginanti paskata taps motyvacija kartoti atitinkamą elgesį ir siekti tikslo kartu. Tiek įvairūs skanėstai, tiek žaislai šunims kaip dresūrai tinkami atributai – dalis mūsų plataus elektroninės parduotuvės asortimento.
Pasikonsultuokite su dresūros specialistais bei veterinaru. Mūsų, kaip gyvūnų mylėtojų, žinios dažnai yra ribotos. Jas geriausiai papildyti ir situacijoje pagelbėti gali srities specialistai. Veterinaras gali padėti suprasti, ar gyvūnas neserga jokia klastingai pasislėpusia liga, kuri turi įtakos pakitusiam jo elgesiui. Dresuotojas gali pakomentuoti, ar Jūsų išbandytos metodikos tikrai galėjo būti efektyvios.

Elektriniai antkakliai dresūrai: naudojimo sumetimai
Šunų elektriniai antkakliai yra kraštutinė priemonė, kuri gali būti naudojama tik tais atvejais, kada nebelieka alternatyvų, o šeimininkas yra įsitikinęs – jis išbandė viską, ką galėjo. Dažnas šeimininkas susigundo šiuo atributu dėl to, nes tiki, jog taip dresūros rezultatai ateina greičiausiai. Iš tiesų, norint kurti pasitikėjimo ir draugystės kupiną santykį su keturkoju, verta skirti daugiau laiko kantresniems treniruočių metodams.
Jei šunų antkakliai nuo lojimo – Jūsų pasirinkimas, būtinai atminkite, kad, siekiant užtikrinti augintinio saugumą, šis privalo būti kokybiškas ir kiek įmanoma labiau komfortiškas gyvūnui. Rinkitės tokius variantus, kurie turi lengvas vibracijas, kurios gyvūnui primena lengvą patraukimą už pavadėlio. 
Mąstysenoje ir naudojimo sumetimuose pakeiskite „bausmę“ į „būdą, pakoreguoti augintinio elgesį“. Jei antkaklis nuo lojimo mažiems šunims ar dideliems bus asocijuojamas su nesąmoningu sudrausminimu be jokio korektiško atsako, didelės ir ilgalaikės naudos gyvūno elgesyje nepamatysite.
Elektriniai antkakliai šunims internetu
„Alpha Zoo“ elektroninėje parduotuvėje internetu galite rasti įvairių dresūros sistemų, pasižyminčių prieinama kaina. Elektriniai antkakliai šunims atsiliepimai bei skirtingos nuomonės dėl šio įrenginio gali ypač sugluminti, tad nebijokite pasikonsultuoti su parduotuvės darbuotojais. Akcija pažymėtos prekės čia dažniausiai aptinkamos skiltyje „Išpardavimas“.