RUJOS KELNAITĖS

RUJOS KELNAITĖS

CANINA Dog Stop Forte – papildas šunims ir katėms, neutralizuoja, naikina kvapus N60

Turime

13,49 
SKU: 4027565142316
Amžius Kačiukas , Senjoras , Suaugęs , Šuniukas
Gamintojas Canina
Tūris 60tbl.

PAWISE RUJOS KELNAITĖS KALĖMS ĮV. DYDŽIŲ

Išankstinis užsakymas

4,39 5,89 
XS
S
M
L
XL
XXL
Dydis XS , S , M , L , XL , XXL
Gamintojas Pawise

Rujos laikotarpis daugumai šeimininkų sukelia didelius galvos skausmus. Naminį gyvūną reikia atidžiau stebėti, juk net pasivaikščiojimai kelia potencialią grėsmę. Nenorintiems augintinės sterilizuoti, būtina ieškoti kažkokių alternatyvų. Viena jų – kelnaitės rujojančioms kalėms. Tai – priemonė, padėsianti ne tik suvaldyti gyvūną, bet ir palaikyti optimalią higieną. Turint šį daiktą šalimais, tereikia žinoti, kokie požymiai rodo, kad gyvūnas rengiasi poruotis.
Kokie požymiai išduoda, kad prasidėjo ruja?

Jei gyvūnas nebeatrodo toks energingas, koks buvo anksčiau, tai gali būti vienas iš signalų, kad apsauginės kelnaitės šunims greitai pravers. Kitas pokytis elgesyje – padidėjęs agresyvumas. Kalės ciklas įsivažiuoja, kai padidėja hormonų, skatinančių norą poruotis. Įprastoje aplinkoje tai gali pasireikšti kaip tam tikras pyktis ir sunkiau prognozuojamas elgesys.
Dažnesnis šlapinimasis – kitas svarbus požymis. Prasidėjus rujai, augintinės daug reguliariau trokšta pasivaikščioti. Kraštutiniais atvejais gyvūnas netgi pradeda šlapintis neįprastose vietose namuose. Įdomu tai, kad šlapinantis rują išgyvenančios kalės pradeda šiek tiek kitaips kelti savo kojeles.
Aišku, jog dėmesys kitiems, vyriškos lyties šunims kardinaliai pasikeičia. Pasivaikščiojimų metu gyvūną gali būti sunku suvaldyti, šis net gali bandyti pabėgti, tad rujos kelnaitės – tikras išsigelbėjimas. 
Galiausiai, dažnai rujos pradžią galima suprasti pagal tai, kaip gyvūnas save prausia. Paprasčiausiai daugiau atidumo skiriama intymios zonos švarai palaikyti.