LAŠIŠŲ ALIEJUS ŠUNIMS

LAŠIŠŲ ALIEJUS ŠUNIMS

Brit Care lašišų aliejaus papildas šunims 250ml 500ml 1L

Turime

8,99 14,29 
1L
250ml
500ml
Amžius Senjoras , Suaugęs , Šuniukas
Gamintojas Brit Care
Tūris 1L , 250ml , 500ml

Non-Stop WHITE FISH OMEGA-3 – žuvų taukai Omega 3 šunims (300ml, 500ml)

Turime

15,95 21,95 
300ml
500ml
Amžius Senjoras , Suaugęs , Šuniukas
Gamintojas Non-stop
Tūris 300ml , 500ml

Maitinant gyvūną tinkamu ir kokybišku maistu, labai tikėtina, jog šis vien iš kasdienio ėdalo gauna pakankamai įvairių maistinių medžiagų. Kitaip tariant, be jokių papildų įmanoma užtikrinti naminio gyvūno pilnavertišką gyvenimą. Žuvų taukai šunims, kaip ir kiti vitaminai, tikrai nėra privalomi. 
Visgi, didelė dalis šeimininkų vis dažniau pradeda ieškoti papildomų būdų, padėsiančių palaikyti puikią keturkojų organizmo būklę. Taip nutinka dėl kelių priežasčių. Pirma, baiminamasi, kad šuo tiesiog yra linkęs į kokias nors ligas (pavyzdžiui, didžiųjų veislių atstovai neretai susiduria su sąnarių skausmu). Antra, šeimininkai nėra įsitikinę, ar tiekiamas maistas tikrai patenkina augintinio poreikius, o lašišų aliejus veikia kaip puiki prevencinė priemonė įvairių ligų atsiradimui. Taip yra dėl šio maisto papildo universalumo.
Kokią naudą augintiniui gali suteikti lašišų aliejus?
Išskirtini šie pagrindiniai lašišų aliejaus privalumai, kurie yra tiesiogiai susiję su puikia augintinio sveikatos būkle:

Geriau besivystantys gebėjimai bei funkcijos. Nors dažniausiai tai pastebima jauniklių tarpe, omega-3 rūgščių kupina dieta padeda šuniui su tinkamu kasdienių įpročių vystymu. Motoriniai bei kognityviniai įgūdžiai tokių šunų tarpe yra labiau išvystyti, pažengę. Tikima, kad, atsižvelgiant į amžiaus kategoriją, labiausiai lašišų aliejus ir jo nauda praverčia jaunikliams bei senjorams. Pirmiesiems gebėjimų ugdymas tik įsibėgėja, o pastariesiems, bėgant metams, ypač svarbu pasistengti gebėjimų neprarasti.
Puiki odos ir kailio išvaizda. Kiekvienas gyvūnas turi savitų poreikių, bet dažnas šeimininkas sutinka – problemos su augintinio išvaizda gąsdina bene labiausiai. Neretai suprastėjusi išvaizda signalizuoja problemas iš vidaus. Tai gali būti ir klastinga liga, ir kažkokių maistinių medžiagų trūkumas. Laukinių lašišų aliejus šunims gali grąžinti blizgesį šuns kailiui, padėti atsikratyti besilupančios odos problemų. Pastebima, kad tų keturkojų, kurie jau kurį laiką kankinasi dėl odos ligų, kasdienybė palengvėja ėdalą praturtinant didesniu kiekiu omega-3 riebalų rūgščių.
Geresnė kaulų ir sąnarių sveikata. Keturkojai, kurie dėl amžiaus ar dėl svorio turi problemų su judėjimu ar tampymusi, išgyvena diskomfortą. Šį bent dalinai gali padėti sumažinti lašišų aliejus ir jo stulbinamai universali sudėtis. Aktyviems šunims lankstūs sąnariai, bendras kūno mobilumas bei stabilumas yra būtinybė.
Sveika širdis ir puiki imuninė sistema. Širdies ir kraujagyslių sistema – mūsų turtas, kurį reikia akylai saugoti. Šunys tai daro aktyviai dūkdami, žaisdami ir berodydamai didelį norą ilgiems pasivaikščiojimams. Lašišų taukai šunims gali padėti kaip papildoma priemonė, kadangi prie pagrindinių prevencijų įrankių (tokių kaip vaistai ir aktyvus gyvenimo būdas) padeda reguliuoti cholesterolio bei kraujospūdžio lygius.

Kaip patiekti lašišų aliejų?
Skystas aliejus dažniausiu atveju yra patiekiamas kartu su gyvūno maistu. Kadangi ne kiekvienam šuniui žuvies poskonis yra malonus, pravartu augintinį pratinti įvadiniais intervalais. Kitaip tariant, aliejų pirmas savaites tiekti tik kas kelias dienas, toliau vis retinant intervalus iki kasdienos. Atidžiai išsinagrinėkite gamintojo instruktažą dėl tiekiamo kiekio ir būtinai pasitarkite su šunį prižiūrinčiu veterinaru. Ne visiems augintiniams reikia lašišų aliejaus ir ne visiems šis tinka, kaip ir bet koks kitas produktas, tad tinkama diagnozė visada turėtų būti lauktina.
Lašišų aliejus šunims internetu
Norite sutaupyti laiko ir papildus augintiniui išsirinkti internetu? Nieko nelaukite ir naršykite po „Alpha Zoo“ elektroninės parduotuvės asortimentą. Lašišų aliejus čia pasižymi prieinama ir adekvačia kaina, o akį gali patraukti ir dar didelis kiekis smulkmenų, pradžiuginančių augintinį. Prekes su akcija rasite skiltyje „Išpardavimas“.